• Tel: 22 789 38 72
  • Fax: 22 789 39 36
  • INFO@BIREX.PL
  • ZAPRASZAMY:
  • PON - PT 10:00-19:00,
  • SOBOTA 10:00-15:30

Garnitury w sklepie Birex

W naszym salonie uzyskacie Państwo odpowiedź na pytanie czy można być eleganckim w najlepszych garniturach a jednocześnie wydawać na ubrania mniej ? Tak, można i nasza firma jest właśnie na to dowodem. „Birex” oferuje garnitury, płaszcze, spodnie, suknie… najlepszych krajowych i światowych marek za ceny o wiele niższe niż przy największej obniżce w hipermarketach.

Nasze garnitury powstają ze znakomitych tkanin, są perfekcyjnie wykonane, mają świetny krój a przede wszystkim atrakcyjną cenę. Nasza firma jest firmą rodzinną, która ogranicza swoje koszty i która szanuje Państwa wydatki. Kupując u nas garnitury, koszule czy spodnie nabędziecie Państwo towar najwyższej światowej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie. Salon Mody „Birex” oferuje garnitury, płaszcze, koszule, marynarki, garsonki, suknie znakomitych marek polskich i zagranicznych. Na dużej powierzchni znajdziecie Państwo garnitury oraz szeroki wybór kolekcji męskiej i damskiej.

Co najważniejsze w bardzo wyjątkowych cenach. Nowe kolekcje znanych projektantów znajdziecie Państwo właśnie w naszej firmie. Dodatkowo co jakiś czas organizujemy wyprzedaże gdzie markowe garnitury i cały asortyment znajdziecie Państwo taniej niż w najlepszych promocjach w galeriach handlowych. Jeśli chodzi o garnitury i ubrania w dużych rozmiarach – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy ubrania i garnitury znanych marek jak: Intermoda, Bytom, Vistula, Pierre Cardin, Gerry Weber, Taifun, Via Appia, Zhenzi, Kitaro, Vito Vergelis… W naszym salonie czeka na Państwa miła i nienatarczywa obsługa, która chętnie doradzi ale nie będzie się narzucać aby nie przeszkadzać w spokojnych zakupach. Posiadamy własny, wielki parking – co z pewnością ułatwi i uprzyjemni zakupy garniturów w naszym sklepie.

Jesteśmy firmą która oferuje garnitury, płaszcze,spodnie, buty i inną odzież najwyższej jakości za atrakcyjną cenę. Oferowane przez nas garnitury, spodnie, kurtki i inna odzież, są dla osób które chcą być wytwornie ubrane, mieć najlepsze garnitury, najlepsze marki odzieżowe, ale za rozsądną cenę. Garnitury i inne wyroby które oferujemy, są z kolekcji najbardziej znanych światowych marek. Znajdziecie Państwo u nas garnitury, kurtki, spodnie – włoskich, niemieckich i polskich projektantów. Garnitury i inna odzież, którą oferujemy, stanowią najwyższą klasę pośród garniturów.

Birex Warszawa – najlepsze garnitury, światowe marki w jednym salonie. Jeżeli szukacie Państwo garnituru, ubrania na eleganckie spotkanie biznesowe, albo garnituru na weekendowe spotkanie z rodziną, znajdziecie je w naszym salonie. Posiadamy garnitury, spodnie, kurtki, buty na każdą okazję od oficjalnych spotkań biurowych po eleganckie ubrania na łono przyrody. Zapraszamy do naszego salonu w Józefowie przy ulicy Sikorskiego 127, 05-420 Józefów.

Co jednak bardzo ważne – oferowane przez nas garnitury, płaszcze i inne wyroby są najwyższej jakości światowych producentów i projektantów a ich ceny są o wiele niższe niż w galeriach handlowych.

Zapraszamy do naszego salonu gdzie doświadczona obsługa pomoże w doborze garnituru, spodni czy butów. Birex Warszawa – modnie z klasą, elegancko.

Witamy w firmie Birex garnitury Warszawa.

W naszym salonie uzyskacie Państwo odpowiedź na pytanie czy można być eleganckim w najlepszych garniturach a jednocześnie wydawać na ubrania mniej ? Tak, można i nasza firma jest właśnie na to dowodem. "Birex" oferuje garnitury, płaszcze, spodnie, suknie... najlepszych krajowych i światowych marek za ceny o wiele niższe niż przy największej obniżce w hipermarketach.
Więcej

Garnitury w Warszawie i odzież w rozmiarze S-5XL

Sklep z garniturami i odzieżą męską

Nasza oferta jest skierowana dla osób które chcą być naprawdę elegnckie, szykowne i z klasą a jednocześnie nie chcą wydawać na garnitury, spodnie, kurtki, płaszcze, buty czy paski zbyt wiele. Oferowane przez nas garnitury i inne wyroby są eleganckimi kolekcjami najlepszych marek. Birex to salon znakomitych marek o światowej renomie.
Więcej

Odzież damska

Multimedia


Lokalizacja sklepu - Birex Garnitury