O nas - salon mody Birex
  • Tel: 22 789 38 72
  • Fax: 22 789 39 36
  • INFO@BIREX.PL
  • ZAPRASZAMY:
  • PON - PT 10:00-19:00,
  • SOBOTA 10:00-15:30

Historia firmy sięga roku 1977. Założycielami byli bracia Zbigniew i Sławomir Sierpińscy. Swój początek wzięła od produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych – zabawek, galanterii.

Kiedy rynek uległ przekształceniu, zmieniono profil produkcji. Nappy do odzieży okazały się strzałem w dziesiątkę. Kontakty targowe pozwoliły nawiązać współpracę z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi.

Po 1989 roku, gdy do Polski wielkimi krokami wkroczyła gospodarka rynkowa, po raz kolejny zmieniono profil działalności. Pomógł w tym kapitał kontaktów. Wielu znaczących producentów odzieży, takich jak „Vistula”, zaproponowało, aby założyć ich przedstawicielstwa. Obowiązków przybywało, w związku z czym do firmy dołączyli kolejni członkowie rodziny.

W 1990 roku powstał „Birex” – hurtownia polskiej odzieży markowej. Partnerzy tacy jak: „Vistula”, „Bytom”, „Próchnik” zaczęli odnosić sukcesy a „Birex” wraz z nimi.

W 1998 roku firma przeniosła się do nowej siedziby. Otworzono salony sprzedaży odzieży damskiej i męskiej. Firma znana jest nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, ale także w wielu dużych aglomeracjach miejskich.

Witamy w firmie Birex garnitury Warszawa.

W naszym salonie uzyskacie Państwo odpowiedź na pytanie czy można być eleganckim w najlepszych garniturach a jednocześnie wydawać na ubrania mniej ? Tak, można i nasza firma jest właśnie na to dowodem. "Birex" oferuje garnitury, płaszcze, spodnie, suknie... najlepszych krajowych i światowych marek za ceny o wiele niższe niż przy największej obniżce w hipermarketach.
Więcej

Garnitury w Warszawie i odzież w rozmiarze S-5XL

Sklep z garniturami i odzieżą męską

Nasza oferta jest skierowana dla osób które chcą być naprawdę elegnckie, szykowne i z klasą a jednocześnie nie chcą wydawać na garnitury, spodnie, kurtki, płaszcze, buty czy paski zbyt wiele. Oferowane przez nas garnitury i inne wyroby są eleganckimi kolekcjami najlepszych marek. Birex to salon znakomitych marek o światowej renomie.
Więcej

Odzież damska

Multimedia


Lokalizacja sklepu - Birex Garnitury