damski - salon mody Birex
 • Tel: 22 789 38 72
 • Fax: 22 789 39 36
 • INFO@BIREX.PL
 • ZAPRASZAMY:
 • PON - PT 10:00-19:00,
 • SOBOTA 10:00-15:30

Garnitury w Warszawie i odzież w rozmiarze S-5XL

Multimedia


Poradnik Klienta


 • Jeżeli poszukujecie Państwo dla siebie, lub dla kogoś bliskiego, garnituru i zastanawiacie się gdzie można kupić dobre markowe garnitury w promocyjnej cenie, w Warszawie albo okolicy, serdecznie zapraszamy do naszej firmy Birex. Z centrum Warszawy, można do nas dojechać samochodem, w ciągu pół godziny, czyli tyle ile średnio potrzebne jest na przejechanie Warszawy z jednej dzielnicy do innej po drugiej stronie stolicy. A odwiedzając naszą firmę, zobaczycie Państwo jak można połączyć atrakcyjną cenę garnituru, z jego doskonałą jakością. Oferowane przez nas garnitury mają świetny krój, perfekcyjne wykonanie, oraz są uszyte ze wspaniałych tkanin.

 • Garnitury na miarę w Warszawie

  Sami doskonale wiemy, jak trudno jest kupić dobry garnitur, aby idealnie pasował do naszej sylwetki.

  W naszym salonie, znajdziecie Państwo ogromny wybór garniturów na prawie każdą sylwetkę. Jeżeli poszukujecie garnituru na miarę w Warszawie lub okolicznych miejscowościach, serdecznie zapraszamy do naszej firmy Birex, gdzie przedstawimy Wam, bardzo szeroką ofertę garniturów, który na pewno warte będą zwrócenia na nie swojej uwagi.

 • Tanie garnitury w Warszawie

  Wiemy jak trudno jest w obecnych czasach, kupić dobrej jakości garnitur, w atrakcyjnej cenie.

  Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów, zarówno bardzo tanie jak i średnie, oraz dla najbardziej wymagających, drogie garnitury. Każdy z oferowanych w naszym salonie garniturów, niezależnie od swojej ceny, czy jest ona najniższa, średnia, czy wysoka - będzie sprawdzonej przez nas, doskonałej jakości. Nasza firma znana jest z tego, że od wielu lat przywiązuje ogromną wagę do jakości sprzedawanych i oferowanych garniturów. Nawet garnitury, które będą u nas po najniższej cenie w Warszawie, będą w zupełności zadowalające jakościowo, gdyż w naszej ofercie znajdują się tylko garnitury na odpowiednim poziomie jakości materiałów i wykonania.

 • Duże rozmiary garniturów w Warszawie

  Jak ze wszystkimi ubraniami, rozmiar zawsze ma znaczenie, dlatego wiemy jak trudno jest nabyć dobrej jakości garnitur, w dużym rozmiarze.

  Dlatego w naszej ofercie znajdziecie, bardzo duży wybór, także dużych rozmiarów garniturów. Zapraszamy do naszego sklepu Birex w Warszawie-Józefowie, gdzie zaoferujemy Państwu, doskonałej jakości garnitury w bardzo przystępnych cenach.

 • Garnitury dla nastolatków w Warszawie

  Ze względu na pandemię, ilość zawieranych ślubów w tym czasie, była albo zmniejszona, albo ilość gości była o wiele mniejsza i były to bardzo kameralne imprezy.

  Po pandemii, wiele rodzin, które decydowało się wcześniej wstrzymać ze ślubami, chce teraz, jak najszybciej, do nich doprowadzić. Często spotykamy się z opiniami nastolatków, którzy właściwie przesiedzieli pandemię w domu, ucząc się, że chcieliby na takim ślubie, wyglądać bardzo elegancko i zależy im na najlepszym garniturze dla nastolatka w Warszawie. Nasz salon - sklep firmowy Birex, ma dla nich specjalną ofertę. Wiemy co jest obecnie modne, wiemy jakich garniturów poszukują nastolatkowie, zarówno w Polsce jak i za granicą we Włoszech, we Francji czy w Niemczech i możemy w związku z tym, coś Państwu podpowiedzieć.

 • Garnitury męskie w Warszawie

  Od wielu lat skupiamy się na tym, aby oferowane przez nas garnitury męskie, były zarówno modne, jak i wygodne.

  Zdajemy sobie sprawę, że garnitur, który ktoś będzie chciał założyć w środku lata, powinien być wykonany z bardziej przewiewnych materiałów, niż garnitur, którego zastosowanie będzie jedynie, na zimowe wieczory. W naszym sklepie Birex w Józefowie koło Warszawy, znajdziecie ogromny wybór garniturów męskich na każdą okazję i z bardzo wielu materiałów a jednocześnie o nadprzeciętnej jakości wykonania.

 • Gdzie kupić garnitury ślubne w Warszawie?

  Przed pandemią śluby odbywały się zazwyczaj w okresie letnim, w ciepłych miesiącach, oczywiście jesienią, wiosną i zimą, także wesela miały miejsce, ale nie w takiej ilości jak w wakacje, w czerwcu, lipcu czy sierpniu.

  Jednak ze względu na to, że po pandemii kolejki w salach weselnych, urzędach a nawet kościołach, bardzo się wydłużyły, gdyż wiele par, które wstrzymywało się ze ślubem w okresie pandemii, teraz chce jak najszybciej wziąć „zaległy” ślub. Nie jest więc tak łatwo kupić wysokiej jakości, dobry garnitur ślubny w Warszawie. Dlatego chcielibyśmy Państwu podpowiedzieć, miejsce w którym mamy nadzieję, że znajdziecie dla siebie idealny garnitur ślubny, na swoje lub kogoś z bliskich - wesele. Mamy bardzo duży wybór garniturów ślubnych, a oferując je zawsze zwracamy uwagę na ich jakość. Dodatkowo możemy coś podpowiedzieć z naszego wieloletniego doświadczenia, gdyż garnitur ślubny, który będzie założony w upalny lipcowy dzień, przy temperaturze 31 stopni w cieniu, powinien być wykonany z zupełnie innego materiału, niż garnitur, który będzie założony na ślub w grudniu, przy temperaturze na zewnątrz, minus 10 stopni. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu salonu Birex w Józefów Warszawa.

Lokalizacja sklepu - Birex Garnitury